Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Tauragės apylinkės teismas
lt
En

Vadovų darbotvarkės

Šioje skiltyje skelbiami teismo pirmininko, jo pavaduotojo (-ų) planuojami susitikimai teisme, kuriuose, be įstaigų valstybės tarnautojų, valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis (toliau – darbuotojai), dalyvauja ir kiti privačių interesų turintys asmenys

Šiuo metu Tauragės apylinkės teisme viešų susitikimų nėra numatyta.

 

Teismo pirmininkas asmenis priima adresu Stoties g. 25A, Tauragė, 304 kabinete, pirmadieniais nuo 14.00 val. iki 16.00 val.

Asmenys, kurie pageidauja, kad juos priimtų teismo pirmininkas, turi iš anksto, ne vėliau kaip dieną iki priėmimo, užsiregistruoti telefonu (8 446) 61 719 arba el. paštu taurages.apylinkes@teismas.lt arba atvykę į teismą (101 kabinetas). Esant galimybei teismo pirmininkas asmenis priima ir ne priėmimo laiku.

Teismo pirmininko pavaduotoja asmenis priima adresu M. Jankaus g. 4, Šilutė, 5 kabinete, pirmadieniais nuo 10.00 val. iki 12.00 val.

Asmenys, kurie pageidauja, kad juos priimtų teismo pirmininko pavaduotoja, turi iš anksto, ne vėliau kaip dieną iki priėmimo, užsiregistruoti telefonu (8 441) 61 728 arba el. paštu silutes.rumai@teismas.lt arba atvykę į Šilutės rūmus (I aukštas, 1 kabinetas).