Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Tauragės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Informacija žiniasklaidos atstovams karantino laikotarpiu

Informacija žiniasklaidos atstovams karantino laikotarpiu
2021-01-27

Žiniasklaidos atstovai, pageidaujantys stebėti/klausyti teismo posėdį, privalo iš anksto (likus ne mažiau kaip dviems darbo dienoms iki teismo posėdžio) apie tai informuoti teismo atstovą tel. nr. +370 446 61393, arba el. paštu mindaugas.radvila@teismas.lt kuris vykdo posėdį stebėti/klausyti pageidaujančių asmenų registraciją (vardas, pavardė, telefono numeris, apsilankymo teisme diena, trukmė), siekiant operatyvaus rizikų identifikavimo nustačius koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejus.

Atsižvelgiant į teismo posėdžių salės plotą, teismo posėdyje dalyvaujančių asmenų skaičių, užsiregistravę žiniasklaidos atstovai bei kiti asmenys bus įleidžiami į teismo posėdžių salę stebėti teismo posėdžio, arba jiems bus sudaryta galimybė klausyti teismo posėdį iš kitos teismo patalpos.

Teismo posėdį stebėti/ klausyti užsiregistravusius asmenis prie įėjimo į teismo patalpas sutartu laiku pasitiks teismo atstovas. Šiuo atveju žiniasklaidos atstovams yra taikomi analogiški patekimo į teismo pastatą reikalavimai, kurie taikomi visiems teismo lankytojams.

Informacija atnaujinta 2021-01-28 08:35:02

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}