Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Tauragės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Už išgertuvių metu pavogtus pinigus - laisvės atėmimo bausmė

Už išgertuvių metu pavogtus pinigus - laisvės atėmimo bausmė
2020-12-04

Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) paskelbė nuosprendį Šilutės gyventojui, kuris išgertuvių metu iš sugėrovo pavogė 1000 eurų. Teismas skyrė 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant vieneriems metams ir trims mėnesiams.

 

Bylos duomenimis, šių metų rugpjūčio 8 d. D. Š., būdamas neblaivus, išgertuvių metu ištraukė po nukentėjusiojo marškinėliais esantį, kelnių guma prispaustą, maišelį su pinigais, iš kurio, matant nukentėjusiajam, atvirai pagrobė 1000 eurų.

Nuteistasis teisme savo kaltę pripažino, teismo posėdžio metu nurodė, kad gėrė alkoholį su nukentėjusiuoju. Žinojo, kad šis po rūbais turėjo maišelį su pinigais, todėl sugalvojo iš jo paimti pinigų, kad galėtų nusipirkti automobilį. Šis jam buvo reikalingas, nes buvo sumanęs vežioti ir pardavinėti žuvį. Anksčiau šiais planais buvo pasidalinęs su nukentėjusiuoju, kuris žadėjo jam paskolinti pinigų. Pasiėmė iš maišelio 1000 Eur be nukentėjusiojo, kuris buvo neblaivus, leidimo ir už juos kitą dieną nusipirko automobilį.

Teismas, skirdamas bausmę, įvertino tai, kad nuteistasis prisipažino padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailėjosi, tačiau jo atsakomybę sunkinančiomis aplinkybėmis pripažino tai, kad nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio bei būdamas recidyvistu. Taip pat atsižvelgė į tai, kad jis nusikalto, turėdamas neišnykusį teistumą, ir yra baustas administracine tvarka.

Siekiant, kad D. Š. daugiau nenusikalstų, teismas įpareigojo jį dvylika mėnesių dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, tris mėnesius būti namuose nuo 22 val. 00 min. iki 6 val. 00 min, jeigu tai nesusiję su darbu, bei per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį neišvykti iš gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.

Teismas taip pat konfiskavo iš pavogtų pinigų nuteistojo įsigytą automobilį ir priteisė iš jo 1000 Eur žalos atlyginimą nukentėjusiajam.

Šį nuosprendį per 20 dienų nuo jo paskelbimo galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Informaciją pateikė:
 
Rasa Vekterienė
Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų
teisėjo padėjėja
Tel. (8 441) 56 807
Lietuvos teismai Facebook‘e

Informacija atnaujinta 2020-12-04 15:33:14

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Naujienų prenumerata

Teismo darbo laikas

I–IV 8.00–17.00
V     8.00–15.45
Pietų pertrauka
12.00–12.45

Dokumentų
priėmimo laikas (be pietų pertraukos)
I-IV   7.30 - 17.00
     8.00 - 15.45

Atstovas ryšiams su visuomene

Mindaugas Radvila
Telefonas (8 446) 61 393
El. p.:mindaugas.radvila@teismas.lt